• Klasztor
  • Klasztor Paulinów w Brdowie
  • Panorama Klasztoru
  • Klasztor Paulinów w Brdowie

AKTUALNOŚCI

Wielka Sobota 2015

Ocena użytkowników:  / 0

O nocy, która zło zwyciężasz, obmywasz winy! O nocy, naprawdę chwalebna, która łączysz człowieka z jego Bogiem! To jest ta noc, w której Chrystus skruszył więzy śmierci i z otchłani powraca zwycięski!

Zapraszamy do galerii LINK
Wielki Piątek 2015

Ocena użytkowników:  / 0

"Żadna pieśń nie wypowie co czuje moje serce liche drewno ratuje moje życie - błogosławiony krzyż moja arka"

Zapraszamy do galerii LINKWielki Czwartek początek świętego Triduum Paschalnego

Ocena użytkowników:  / 0

Rozpoczynamy święte Triduum Paschalne. Jedna liturgia trwająca trzy dni wprowadza nas w najświętsze tajemnice naszej wiary. Wieczerza Pańska, trwoga konania, męka i śmierć, przejście ze śmierci do życia, w radoś Zmartwychwstania.

Zapraszamy do galerii LINKRekolekcje dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Brdowie

Ocena użytkowników:  / 0

Czas Wielkiego Postu jest szczególną okazją do jeszcze ściślejszego spotkania z Chrystusem zwłaszcza poprzez Rekolekcje Wielkopostne. Bóg zaprasza nas do szczególnej modlitwy, a przez wydarzenia i nieraz niezrozumiałe doświadczenia jeszcze bardziej pobudza nas do modlitwy. Koronka do Bożego Miłosierdzia i wspólne dziękczynienie było znakiem naszego zjednoczenia w wierze i miłości. Wszystkim uczestnikom od najmłodszych po najstarszych z serca za obecność i modlitwę dzięki wielkie.

Zapraszamy do galerii LINKNowi ministranci

Ocena użytkowników:  / 0

W niedzielę 15 marca na Mszy świętej o godzinie 10.00 4 kandydatów został po półrocznym przygotowaniu ministrantami. Czekamy na następnych wojowników w szeregach Pana.


Rekolekcje Wielkopostne

Ocena użytkowników:  / 1

W najbliższą środę 25 marca rozpoczynamy doroczne rekolekcje wielkopostne dla naszych dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Brdowie. Msze święte o godzinie 9.00 w środę, czwartek i piątek. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach także nauczycieli, których jednocześnie prosimy o pomoc w czuwaniu nad uczniami.
Natomiast rekolekcje parafialne w najbliższy piątek Msze św. dla dorosłych o godzinie 12.00 oraz o 17.00. Droga Krzyżowa o godzinie 16.30. W sobotę dzień spowiedzi Msze święte o godzinie 9.00, 12.00 i po południu o godzinie 17.00. W Wiecininie Msza święta o godzinie 15.00. Spowiedź w sobotę pół
godziny przed każdą Mszą świętą a więc o godzinie 8.30, 11.30, i od 16.30, a o 14.30 w Wiecininie